[585.] KOSMETYCZNY SHOP - SKLEP TYLKO Z NATURALNYMI KOSMETYKAMI!

 

Jeśli jesteś Pasjonatką kosmetyków naturalnych i zwracasz baczną uwagę na składy INCI - to dzisiejszy post jest dla Ciebie!

2023 rok jest dla mnie szczególnym: to 10-lecie mojej internetowej działalności! Pierwsze posty na tym blogu zaczęły pojawiać się w 2013 roku a już 5 lat później odważyłam się na debiut na platformie YouTube by móc dzielić się swoją wiedzą i pasją do naturalnej pielęgnacji, chemii kosmetycznej i kosmetologii.
 
Także rok 2023 to nie tylko 10-ty jubileusz bloga Kosmetologia Naturalnie ale również 5-lecie kanału na YouTube o tej samej nazwie! Tak wyjątkowy rok był powodem ku temu, by Was zaskoczyć i stworzyć miejsce w sieci, które będzie dla Was pomocne:
 
 
 
Tym sposobem chciałabym serdecznie zaprosić Was do mojej drogerii internetowej: KOSMETYCZNY SHOP !

Co wyróżnia drogerię Kosmetyczny Shop?
- oferta wyselekcjonowana przez Kosmetologa,
- wszystkie kosmetyki są bogate w substancje aktywne co gwarantuje ich skuteczność,
- jednocześnie formulacje są biodegradowalne i nieszkodliwe dla środowiska,
- oferta jest zróżnicowana cenowo: propozycje dla siebie znajdą osoby szukające budżetowych perełek jak i kosmetyków z górnej półki,
- przede wszystkim wsparcie polskich marek - tych większych i uznanych oraz tych mniejszych ale wyróżniających się!
 
 
Maskotką sklepu jest Szopik - szop pracz, który dba o czystość składów w sklepie! Zobaczcie same jak ciężko pracuje, by składy były szczególnie przyjazne środowisku i skórom!

Szopik będzie na bieżąco informować Was o tym, co dzieje się w sklepie: o nowościach, aktualnych promocjach czy innych ważnych informacjach - zresztą zobaczcie jaki jest aktywny na Instagramie Kosmetycznego Shopa!Ale Kosmetyczny Shop to nie tylko kosmetyki - to również mój pierwszy, autorski EBOOK o prewencji przeciwstarzeniowej! Ebook systematyzuje wiedzę dotyczącą różnych grup substancji aktywnych (np. filtry, antyoksydanty, witaminy), złożoności starzenia się skóry (genetyka, czynniki środowiskowe, stres, dieta), zawiera polecenia konkretnych kosmetyków a także odniesienia do szeroko pojętej kosmetologii: ponieważ kosmetologia to nie tylko pielęgnacja!

Dlaczego warto odwiedzić Kosmetyczny Shop?

- jest to miejsce robione z myślą o WAS: dlatego jestem otwarta na wszelkie uwagi i obiekcje co mogłabym jeszcze zrobić oraz wprowadzić do oferty, by ułatwić Wam poruszanie się po sklepie. Na chwilę obecną sklep skupiony jest głównie na pielęgnacji twarzy: jednak stopniowo go rozwijamy, pojawiły się pierwsze propozycje kosmetyków do ciała a niebawem mamy w planach wprowadzić produkty do włosów!

- po pierwszych sugestiach z Waszej strony w opisach kosmetyków zostały uwzględnione szczegółowe informacje takie jak: pH kosmetyku, PAO oraz obecność lub brak substancji powierzchniowo-czynnych w kontekście toników!

 

Ponadto do każdego zamówienia dokładam własnoręcznie opracowaną ulotkę ze schematem ułatwiającym planowanie rutyny pielęgnacyjnej w ujęciu miesięcznym, jak i tygodniowym! 

Pomimo iż drogeria dopiero ruszyła - to ma szeroką i zróżnicowaną ofertę! Bez trudu znajdziecie w niej zarówno kosmetyki myjące, toniki, kremy do różnych typów skór, serum (w tym ampułki i eliksiry), peelingi i maseczki a także wiele, wiele więcej!

Nie zwlekaj i odwiedź Kosmetyczny Shop! Zaobserwuj go także na Instagramie i Facebooku, by nie przegapić nadchodzących promocji (a mamy w planach kilka naprawdę gorących ofert!)

Życzymy udanych zakupów i samych dobrych efektów pielęgnacyjnych! Jesteśmy otwarci na Wasze wskazówki i uwagi względem dalszej działalności sklepu!

 

Pozdrawiamy!

Agnieszka i Szopik

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2018 kosmetologia-naturalnie.pl