[280.] Południca- kolejna charakteryzacja do sesji zdjęciowej.


fot. A. Balana
Słyszeliście o Południcach? Wg mitologii słowiańskiej były to demony w postaci pięknych kobiet o długich włosach lecz szkaradnych twarzach. Polowały na mężczyzn pracujących w polu w samo południe i zsyłały na nich udary. Ich atrybutem był sierp lub kosa.

 fot. A. Balana

W sierpniu postanowiłam ucharakteryzować modelkę Wiktorię Kozłowską właśnie na Południcę. Wiktoria wykazała się niesamowicie profesjonalnym podejściem do sesji- mimo gorączki i mocnego przeziębienia, zjawiła się na sesji i zapozowała!

 fot. M. Łuszczkiewicz

Tym razem nie tylko zajęłam się charakteryzacją, ale również udało mi się skompletować strój mojej Południcy. Całość stylizacji (poza wiankiem) została znaleziona w second handach i przerobiona wg uznania. Natomiast jeden z fotografów zaopatrzył Wiktorię w sierp i kosę!

 fot. M. Łuszczkiewicz

Ekipa:

 fot. M. Łuszczkiewicz

I to byłoby na tyle! Słyszeliście kiedyś o Południcach? Mam nadzieję, że udało mi się zainteresować Was tym tematem! Na koniec zostawiam zdjęcia z backstage dla zainteresowanych.

Pozdrawiam,

 Charakteryzacja bez obróbki graficznej.

 "Jest wystarczająco przerażająca, uciekam!"

"Demakijaż"

11 komentarzy:

 1. Nie wyobrażam sobie jak wygląda cera po takich zabawach:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialne :) No i fajnie dowiedzieć się czegoś nowego, nie słyszałam o południcach nic jeszcze

  OdpowiedzUsuń
 3. przez pierwsze kilka zdjęć miałam wrażenie, że modelka jest doklejona w programie graficznym... Mocno kontrastuje z tłem. A "demakijaż" the best of :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podziwiam...Naprawdę. Te fotki i charakteryzacja zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Jest w nich coś niepokojącego, nie z tego świata. Genialne, po prostu obłędne.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 kosmetologia-naturalnie.pl