[276.] Stylizacja z cekinów - sesja zdjęciowa

 fot. M. Łuszczkiewicz 

W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać efekty sesji zdjęciowej, która odbyła się w lipcu, jednak poprzez nawał różnych spraw, zdjęcia otrzymałam dopiero teraz. Cieszę się, że w końcu mogę je Wam pokazać!

 fot. A. Balana

Po raz pierwszy zmierzyłam się z cekinami. Postanowiłam wykonać na ciele Modelki fantazyjny wzór z nich złożony. Praca w domyśle miała być pracochłonna, jednak rzeczywiste wymagania czasowe do zrobienia takiej ozdoby ciała przeszły moje wszelkie oczekiwania!

 fot. M. Łuszczkiewicz

Wyklejanie cekinów trwało aż 9h, ponieważ każdy trzeba było przykleić osobno. Starałam się, by równo nachodziły na siebie, co znacznie przedłużało czas pracy. Roksana wykazała się niesamowitą cierpliwością i wytrwałością- przez cały ten czas stała nieruchomo i ani raz nie narzekała!

 fot. A. Balana

Projekt, który tutaj widzicie, tak na prawdę nie jest dokończony- zamierzałam wykonać również bardziej zabudowany tył stylizacji, w planie miałam również wykonanie wzorów na rękach i nogach Modelki. Niestety- kiedy słońce zaczęło chylić się ku zachodowi była to ostatnia możliwość wykonywania zdjęć. Widać zresztą po zdjęciach, że część jest robiona po zmroku. Trafiliśmy akurat na niesprzyjające warunki pogodowe, wieczór był bardzo chłodny, co dodatkowo utrudniało pracę Roksany.

 fot. M. Łuszczkiewicz

Projekt ten dał mi jednak tyle radości i satysfakcji, że musiałam się z Wami podzielić efektami! Na przyszłość wzięłam sobie do serca fakt, jaki projekt tego typu jest pracochłonny. Zamierzam w przyszłym roku znów powtórzyć powyższą sesję, jednak inaczej zaplanować projekt czasowo, dokładniej przemyśleć detale no i pozwolić fotografom wykonać dobre zdjęcia, a nie robione na szybko, póki jeszcze słońce jest na horyzoncie ;).

Natomiast kilka tygodni temu wykonywałam podobny projekt, w którym lepiej zaplanowałam czas i szczegóły projektu. Efekty możecie obejrzeć klikając w poniższe zdjęcie:

http://azime-make-up.blogspot.com/2015/10/269-rio-rio.html


Natomiast wracając do pierwowzoru- projekt okazał się na tyle ciekawy, że jedno ze zdjęć zostało umieszczone na stronie głównej maxmodels.pl!


Ekipa:

Pozdrawiam,

10 komentarzy:

 1. JAk zawsze kreaywnie :)
  Pierwsze zdjęcie zdecydowanie najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam modelkę i Ciebie za cierpliwość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Efekt piękny! Ja bym chyba nie miałą cierpliowści do nich :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Podziwiam za cierpliwość nie tylko modelkę ale i Ciebie :) Sesja bardzo oryginalna i bardzo kobieca :) Modelka bardzo piękna !

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny efekt. Piękna modelka - idealne ciało.

  OdpowiedzUsuń
 6. Imponuje mi zarówno boskie ciało modelki jak i Wasza determinacja i cierpliwość :) A efekt wart zachodu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję cierpliwości modelce i Tobie!!! Świetna praca :)

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja podziwiam też pęcherz modelki!:) Cekiny odwracają uwagę od pięknego makijażu oczu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha, to też racja! Dziękuję za zwrócenie uwagi na oczka :D

   Usuń
 9. Zarowno wzor z cekinow, Modelka, jak i same zdjecia, rewelacja :)! Modelce pozazdroscic figury ;) Gratuluje swietnie wykonanej pracy :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 kosmetologia-naturalnie.pl