[262.] Sen Żony Rybaka- sesja zdjęciowa inspirowana erotycznym drzeworytem z XIX w.


Dzisiaj pokażę Wam efekty kolejnej sesji zdjęciowej, w której miałam przyjemność brać udział. Inspiracją do stworzenia tego projektu był japoński erotyczny drzeworyt "Poławiaczka Awabi i Ośmiornica". Moja interpretacja nie jest tak oczywista jak pierwowzór, pozostałam w konwencji beauty, jednak nawiązując do drzeworytu- zaprosiłam na sesję Annę Pham, orientalną modelkę z którą miałam już przyjemność współpracować. 


Ekipa:


W makijażu postanowiłam wykonać technikę strobing face. By uwaga odbiorcy skupiała się na makijażu twarzy, nie szalałam z makijażem oczu czy ust. Dzięki dużej ilości rozświetlacza, udało mi się uzyskać efekt "wilgotnej" skóry.Pozowanie z ośmiornicą było dla Anny nie lada wyzwaniem- to mięsko śmierdzi przeokropnie! W dodatku Ania nie przepada za dotykaniem tego typu żyjątek. Kilka pierwszych podejść Modelki do ośmiorniczki przyprawiło całą ekipę o wybuch śmiechu, co zresztą zostało udokumentowane na filmie z sesji: 
Sesja składała się z dwóch projektów, o drugim napiszę Wam niebawem, chociaż możecie sobie zrobić "smaczek" oglądając film ;)
Jestem ciekawa Waszych opinii dotyczących zdjęć, makijażu oraz ogólnej koncepcji :) 
Pozdrawiam serdecznie!

7 komentarzy:

  1. Świetny makijaż a ośmiornica niesamowita :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Niesamowita sesja! Modelka przepiękna, a Twój uśmiech na filmikach - taaaki słodki! :) Uwielbiam Twoje prace, gratuluję zdolności! :*

    OdpowiedzUsuń
  3. Biedna dziewczyna hehe - chociaż wcale jej się nie dziwię - ośmiornice są wstrętne i obleśne. A fuj.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 kosmetologia-naturalnie.pl