[224.] Nominacja do Liebser Blog Award, czyli kilka informacji o mnie :)


Dzień dobry!

Dziś mało kosmetycznie, zostałam nominowana do zabawy "Liebster Blog" przez Kasię z bloga: http://kasias1980.blogspot.com/. Jeśli macie więc ochotę przeczytać kilka informacji o mnie, zapraszam do notki :).

Na czym to polega?
,,Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za ,,dobrze wykonaną robotę''. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować osoby, która Cię nominowała''.


Tak więc zabieram się do odpowiedzi:

1. Co chciałabyś robić w życiu? Mam nadzieję, że będę spełniać się jako kosmetolog. Ideałem byłoby, gdybym mogła zajmować się naturalną pielęgnacją. Chciałabym w przyszłości otworzyć coś swojego, ale do tego jeszcze dłuuuga droga :)

2. Dlaczego prowadzisz bloga? Zabrzmi nieskromnie - wiem, że posiadam sporą wiedzę z zakresu kosmetologii i naturalnej pielęgnacji. Widząc, ile osób jest nieświadomych podstawowych zasad pielęgnacji (chociażby tym, jak powinno się poprawnie oczyszczać twarz), postanowiłam wzbogacić mój typowo makijażowy blog o porady kosmetyczne. Natomiast wizaż jest moją pasją i sprawia mi niesamowitą frajdę, gdy mogę podzielić się z czytelnikami efektami kolejnej sesji zdjęciowej, czy tutorialem makijażowym.

3. Gdybyś mogła spełnić jedno życzenie, co by to było? Chciałabym, żeby ktoś mi zagwarantował- "będziesz miała swój kąt na ziemi, nie będziesz martwić się o to, że nie ma co do gara włożyć i będzie Ci zdrowie dopisywało". Reszta, jakkolwiek się potoczy, to i tak będzie dobrze :)

4. Jedna cecha charakteru, którą w sobie najbardziej cenisz. Mogłabym ją nazwać "motywacyjnym uporem"- zawsze dążę do celu, ale nigdy po trupach. Jeśli jest ciężko, to dlatego, że kiedyś w końcu będzie "z górki". Wiem, że nagroda, jeśli ma być satysfakcjonująca, nigdy nie przychodzi szybko. Zarażam tym osoby z otoczenia- ciężka praca? Wytrzymaj, zdobędziesz doświadczenie i otworzysz coś swojego! Pracujesz i studiujesz jednocześnie? Szybciej znajdziesz pracę w zawodzie zaraz po studiach! Nad biurkiem, na tablicy korkowej przypinam motywacyjne zdjęcia i opisy (dziś wisi: "Nie pozwól nikomu, by gasił Twój blask tylko dlatego, że razi go w oczy."). Uwielbiam przeglądać memy z "odważnym wilkiem" :D 5. Jedna cecha charakteru, której u siebie najbardziej nie lubisz. Lenistwo... Czasem mam ochotę po prostu siąść, zamknąć się w pokoju i niech mnie nikt nie rusza ani o nic nie pyta! Ale, jak powiedział mi raz lekarz: "lenistwo jest stanem fizjologicznie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu"- więc zezwalam sobie na chwile błogiego nicnierobienia :D

6. Jeden element Twojego wyglądu, który podoba Ci się najbardziej? Oczy- tak szczerze, to chyba jest to jedyna część mojego ciała, na którą nie narzekam ;).

7. Jeden element Twojego wyglądu, który chciałabyś najbardziej zmienić? Nos- jakby mógł być ciut mniejszy i ciut bardziej prosty...

8. Miejsce na ziemi, w którym chciałabyś mieszkać najbardziej. Bardzo podoba mi się Wiedeń, Norwegia kusi standardem życia, uwielbiam Basen Morza Śródziemnego za to ciepełko... Jednak wszędzie dobrze, ale w Polsce najlepiej, mimo wszystko nie zamierzam stąd wyjeżdżać :)

9. Książka, która wpłynęła na Twoje życie. Biochemia Harpera- całe wakacje po drugim roku wycięte z życia. Przez stres związany z tą książką, szybciej osiwieję! A ile wolnych rodników musiał wytworzyć mój organizm! Mam nadzieję, że nigdy więcej nie będę musiała zaglądać do tej "Biblii Szatana" ;)

10. Film, który wpłynął na Twoje życie. Rodzina Addamsów - kto nie chciałby takiej rodziny? :D Duży plus za brak potrzeby sprzątania domu! ;)

11. Osoba, która ma na Ciebie największy wpływ.
A tak na prawdę, myślę, że moja współlokatorka ma na mnie największy wpływ. Mieszkamy razem już od 4 lat i jesteśmy zupełnie inne- ja często jestem roztargniona, najpierw mówię potem myślę, często daję ponieść się emocjom, natomiast B. jest rozważna, ułożona, spokojna, zawsze zachowuje zimną krew. Przez te 4 lata ja nabrałam więcej ogłady, B. pozwala sobie "ponieść się chwili". Także obopólny wpływ jest widoczny ;). 

 Do wspólnej zabawy nominuję:
1. http://kosmetykoholiczka.blogspot.com/ 
2. http://polowanie-na-zdrowie.blogspot.com/
3. http://paczajka.blogspot.com/
4. http://poradnikbezradnik.blogspot.com/
5. http://turkusoowa.blogspot.com/
6. http://redhaircontrol.blogspot.com/
7. http://miss-shonali.blogspot.com/
8. http://www.infallible.pl/
9. http://pogromcyreklam.blogspot.com/
10. http://hutosia.blogspot.com/
11. http://77dakota.blogspot.com/


Pytania, na które chciałabym, żebyście odpowiedzieli: 
1. Czy zwracasz uwagę na odpowiednią pielęgnację skóry?
2. Gdybyś miała/miał możliwość zmiany kierunku kształcenia/pracy, czy zmieniłabyś/zmieniłbyś? Jeśli tak- na jaką?
3. Wymarzone wakacje, to...?
4. Co sądzisz o operacjach plastycznych?
5. Wolisz pracować w zespole, czy być liderem? Dlaczego?
6. Ulubione miasto w Polsce?
7. Fastfoody czy zdrowa żywność?
8. Najbardziej orientalna potrawa jaką miałaś/miałeś okazję jeść, to...?
9. Dajesz się omamić reklamom, koncernom kosmetycznym, farmaceutycznym?
10. Poszukujesz swojej "drogi życia", czy żyjesz z dnia na dzień?
11. Gdybyś miała/miał możliwość poprawy jednej rzeczy w Polsce, czym byś się zajęła/zajął w pierwszej kolejności?

Zapraszam serdecznie do zabawy, koniecznie dajcie znać, gdy odpowiecie na pytania, z przyjemnością poznam odpowiedzi ;)
Pozdrawiam,
Azime


14 komentarzy:

 1. Dzięki, ale nie biorę udziału w łańcuszkach :-P. Kiedyś się na to złapałem i się ciągnęło w nieskończoność.

  Moje wymarzone wakacje... kilka opcji, jedna z nich to zwiedzenie Serengeti, a inna ruin na terenie meksykańskich dżungli ;-).

  OdpowiedzUsuń
 2. Super zabawa!
  świetne motywatory

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawe odpowiedzi. Zazdroszczę Ci tego motywacyjnego uporu, u mnie z tym raczej ciężko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znałam memów z wilkiem - poszukam ich w internecie. :D Ten trzeci od dołu jest genialny. :D
  Norwegia, ach...Byłam tylko przejazdem, ale sam klimat Skandynawii bardzo do mnie przemawia i co kilka lat wyjeżdżam na wakacje za koło podbiegunowe na terenie Finlandii. Cisza i spokój... Genialne. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne odpowiedzi....Gratulacje nominacji! Pozdrawiam, melodylaniella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. "Oczy- tak szczerze, to chyba jest to jedyna część mojego ciała, na którą nie narzekam ;)."
  - Oj tak oczyska to Ty masz piękne:)

  OdpowiedzUsuń
 7. fajny TAG, lubię takie czytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo Ci dziękuję za udział w zabawie, miło było dowiedzieć się o Tobie kilku nowych rzeczy :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Haha, świetne są te memy :P bardzo klimatyczne :P

  OdpowiedzUsuń
 10. Biochemia Harpera też zmieniła moje życie ;p dziękuję za nominację na pewno odpowiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję Kochana za nominację, w wolnej chwili postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Trzymam kciuki za to, byś otworzyła coś swojego :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 kosmetologia-naturalnie.pl