[180.] Sesja ślubna z makijażem fantazyjnym.


Witam! 

Dziś chciałabym zaprezentować Wam efekty kolejnej sesji zdjęciowej.  Tym razem pomysł na sesję wyszedł od strony właścicielki Bukieciarni Jula- była to sesja ślubna, lecz makijaż miał mieć elementy makijażu fantazyjnego. Sesja miała pozostawać w zimowym klimacie,  dlatego w makijażu dominują kolory biały i niebieski. By makijaż komponował się z bukietem kwiatów oraz kolią (również wykonaną przez właścicielkę Bukieciarni) dodałam różowy cień na dolną powiekę. Dodatkowo wykonałam usta ombre przy pomocy różowej pomadki oraz białej farby Kryolan.By makijaż był w konwencji fantazyjnej, dodałam na powieki niebieski brokat a na skroniach narysowałam biało-niebieskie wzory, po czym te białe zaakcentowałam brokatem. Całości dopełniły srebrne cyrkonie, drobne perełki oraz muśnięcie chłodnym, niebieskim cieniem na kościach policzkowych.Całości efektu dopełniła fryzura z pasmem szronu wykonana przez Agnes Perfect Hair. Zdjęcia zostały zrobione we wnętrzu bukieciarni Jula a fotografowała BWS-Foto.

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda się nam spotkać w takiej samej ekipie. Mam również nadzieję, że efekty będą równie owocne! 

Pozdrawiam serdecznie a w razie pytań zapraszam do korespondencji! 4 komentarze:

  1. makijaż bardzo bajkowy, a sesja świetna ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super pomysł:) bardzo fajny makijaż

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudowny makijaż!! Jakich kosmetyków używałaś? Bo ja robiłam koleżance bardzo podobny i stosowałam linię Earthnicity Minerals. Szczególnie puder Velvet HD nadaje się do tego rodzaju makijaży ślubnych, bo wiadomo, że wiąże się z tym sesja zdjęciowa, a on bardzo dobrze pokrywa wszelkie niedoskonałości i zapewnia doskonałe wygładzenie:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 kosmetologia-naturalnie.pl