[170.] Krwawa karnawałowa charakteryzacja.


 Cześć!

Jednym z moich postanowień noworocznych było wstawiać na blog więcej charakteryzacji- a jako, że karnawał trwa, przygotowałam dziś rano specjalnie dla Was taką oto charakteryzację:
 

Charakteryzację rozpoczęłam od makijażu oczu. Następnie pokryłam twarz matującym podkładem oraz pudrem, po czym przeszłam do lekkiego konturowania twarzy. Pierwszym krokiem do utworzenia ran było odrysowanie konturu maski a następnie pokrycie go płynnym lateksem. Na lateks nakładałam wytargane pasma chusteczki higienicznej. Nałożyłam kolejne dwie warstwy lateksu i chusteczek, po czym wysuszyłam je suszarką.

Utworzoną sztuczną skórę odrywałam od skóry (w części dośrodkowej). Następnie lekko ją postrzępiłam. Najpierw nałożyłam na "sztuczną skórę" kamuflaż z palety Beauties Factory a następnie ten sam podkład matujący, co na twarz.

Ranę wypełniłam czarnym eyelinerem, po czym skropiłam sztuczną krwią- niestety, niezbyt widocznie odznacza się na zdjęciach. Za to na sztucznej skórze krew spisała się na medal- aplikowałam ją jedynie przy użyciu patyczka kosmetycznego.


W przypadku charakteryzacji polegam na marce Kryolan. Nie znam lepszej firmy kosmetyków charakteryzatorskich! Polecam przyjrzeć się ich ofercie, ponieważ oferują nie tylko produkty charakteryzatorskie ale również bardzo trwałe kosmetyki do makijażu.

Natomiast maskę również wykonałam przy użyciu kosmetyków- najpierw plastikową, gładką maskę pokryłam podkładem oraz pudrem. Następnie na całość nałożyłam płynny lateks. Po jego zaschnięciu wycieniowałam brzegi, wbiłam zszywki i całość udekorowałam sztuczną krwią.


I to byłoby na tyle! :) W niedzielę znów będziemy działać w studio, także już mnie korci, jakie makijaże mogę wykonać!

Pozdrawiam! =)

11 komentarzy:

 1. Naprawdę jesteś niesamowita w tym co robisz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowita precyzja wykonania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zbieram szczękę z podłogi... Och jak mi się marzy charakteryzacja u CIebie! Czemu tak daleko mieszkasz!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjna charakteryzacja, jestem pod wielkim wrażeniem. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. przerazająca :o chętnie zobaczę więcej :D

  OdpowiedzUsuń
 6. wow, na prawdę fenomenalne :o :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna charakteryzacja, jestem pełna podziwu! :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem pod wrażeniem. Naprawdę dobry efekt.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 kosmetologia-naturalnie.pl