[149.] Dwie fantazyjne metamorfozy.

Witam!

Dziś chciałabym Wam pokazać dwie metamorfozy. Tym razem moim zadaniem było nie tylko podkreślenie urody Modelek, ale również nadanie makijażom nutki fantazji.

Makijaże wykonywałam z okazji otwarcia salonu fryzjerskiego "Agnes Perfect Hair". Jest to salon Agnieszki Żelazko, która często wzbogaca moje makijaże o fantazyjne fryzury do sesji zdjęciowych. Na Agnieszce mogę polegać nie tylko na sesjach zdjęciowych, ale również oddaję moje włosy pod jej nożyczki. Nie wyobrażam sobie teraz zmienić fryzjera, także serdecznie polecam jej salon, szczególnie, że mieści się w samym centrum Sosnowca (na ul. Targowej 11)!


 Najpierw pokażę Wam makijaż w kolorach ziemi:


W tym makijażu starałam się podkreślić piękny kształt oczu Modelki. By go uwydatnić, zrobiłam wydłużoną kreskę eyelinerem. Pozostając w temacie ziemi, natury, na zakończenie kreski dodałam naklejkę w kształcie motylka :). Ponadto bardzo spodobał mi się kolor tęczówek Modelki- częściowo brązowy, częściowo zielony. Użyłam więc kobaltowego cienia na linii wodnej, by uwydatnić kolory oczu, szczególnie wydobyć ten delikatnie brązowy kolor.


Następnym makijażem była wariacja na temat Kociego Oka w różu:

Zamiast ciemnych kolorów cieni, które najczęściej występują w tego typu makijażach, użyłam rażącego różu, natomiast żeby wydobyć koci kształt oka, podkreśliłam zewnętrzny kącik trzema kreskami- dwiema czarnymi a po środku białą.


W ogóle co sądzicie o makijażach fantazyjnych? Chciałybyście, żebym pokazywała Wam tutoriale takich makijażów albo charakteryzacji, czy nie interesują Was one?

Pozdrawiam =*

7 komentarzy:

Copyright © 2017 kosmetologia-naturalnie.pl