[147.] Makijaż podkreślający oczy do sesji fashion.

Cześć!
Dziś chciałabym Wam pokazać efekty kolejnej sesji zdjęciowej. Tym razem współpracowałam z całkiem nową ekipą- Fotografką Pauliną Nowak oraz Modelką Dominiką Kutz.

Tym razem makijaż nie miał być fantazyjny, lecz jedynie podkreślać urodę Modelki. Zostałam poproszona o zaakcentowanie oczu.

Wiedząc, że Fotografka będzie robiła raczej ujęcia całej sylwetki, starałam się, by makijaż nie zniknął wśród stylizacji, gestów oraz tła. Chciałam, by był widoczny, jednak nie rzucający się na pierwszy plan.
Jeśli jesteście ciekawi dalszych zdjęć, zapraszam do reszty posta! =) Na koniec jeszcze zdjęcie z backstage, podczas malowania Modelki :)Pamiętacie o aukcji charytatywnej na rzecz fundacji "SOS Animals"?

Link do aukcji: KLIK!
Link do wpisu na blogu, gdzie znajdziecie więcej informacji: KLIK!
Album, który można udostępnić na FB, by poinformować o sesji: KLIK!

Zaczynaliśmy od kwoty 50 zł, w tym momencie mamy prawie 150 zł a do zakończenia aukcji jeszcze tydzień! Mam nadzieję, że wiadomość do aukcji trafi do jeszcze większej ilości osób :)

Pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc w rozpropagowaniu aukcji =)

9 komentarzy:

 1. bardzo ładny makijaż, podoba i się podkreślenie oka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny makijaż :)

  hellourszulkka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie super ten makijaż! Ja nieraz staram się ładnie pomalować sobie oko a potem na zdjęciach z jakiegoś wyjścia niestety właśnie moje staranie nie są widoczne..

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny makijaż i strasznie fajny płaszczyk - żakiet... czymkolwiek by nie było i jakkolwiek by się nie nazywało wdzianko z przedostatniego zdjęcia. ;) Ale masz ładny kolor włosków!

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładny make up :) i świetna sesja :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 kosmetologia-naturalnie.pl