[81.] Kolejny glamour + magia PhotoShopa.

Cześć!

Dzisiejsza notka powinna być długa i zadedykowana fotografowi Leszkowi Porwit. Fotograf ten wiecznie na sesjach suszy mi głowę, że piszę za krótkie posty. Jednak jakoś nie mam pomysłu, co mogłabym napisać więcej, poza streszczeniem przebiegu sesji ;)

Skład prezentował się następująco:
Fryzjerka: >>LINK<<
Modelka: >>LINK<<
oraz ja w roli wizażystki: >>LINK<<


A oto efekty:

 
(Najpierw sesja w stylu króliczka, Modelka wg mnie wyszła jak jedna z modelek Hugh Hefnera ;))

(To zdjęcie najbardziej podoba mi się z całej sesji.)

A teraz pokażę magię PS`a. Osobiście nie potrafię posługiwać się tym programem, jednak Leszek nie ma takiego problemu. Często wiele z czytelników bloga (i nie tylko) zwraca uwagę na jego wyraźnie użyty program do obróbki zdjęć. Tym razem pokazał, co na prawdę znaczy mocny retusz:

Po lewej zdjęcie "przed", po prawej efekt "po". Obawiam się, że modelka mogła nie poznać samej siebie ;)

Zresztą- nie jest to żadne odkrycie ani żadna nowość, że fotografowie obrabiają zdjęcia. Każda z nas zresztą wie, że właściwie wszystkie zdjęcia w magazynach dla kobiet, damskich stronach internetowych, są poddawane obróbce. I każda z nas wie, że najlepszym lekarstwem na kompleksy jest PS. Lekarstwem, lub przekleństwem- kobiety same wynajdując kolejne wady i poprawiając je na zdjęciach, często nabierają chęci na poprawę chirurgiczną. A to już może być większym problemem...

Pozdrawiam serdecznie!

12 komentarzy:

 1. wow photoshop robi swoje, zdjęcia z sesji bardzo fajne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. zdjęcie przed podoba mi się o wiele bardziej, na drugim zdjęciu twarz wygląda sztucznie, jest za dużo rozmazana,ale zdjęcia piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Te dwa pierwsze zdjęcia są mega, bardzo zmysłowe! Co do fotoszopa to ja nie używam, nie widzę takiej potrzeby :D

  OdpowiedzUsuń
 4. zdjecie po jest okropne tyle bluru w zyciu nie widziaem masakra ... zna ją osobiscie i pracowalem na sesji .. myslę, że naturalnei jes piekniejsza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zdanie "natura jest najpiękniejsza" w ustach "wizażysty" nkładającego blur w postaci pudru i podkładu - blur z ang to rozmazywać / rozmiękczać - brzmią jak ? no właśnie jak ? :>

   Usuń
 5. Ja pamiętam, że kiedyś, dawno temu używałam dużo photoshopa w swoich zdjęciach, teraz ograniczam się do poprawy kolorów i zakryciem niedoskonałości - jakiś krostek itp, ale to punktowo, żadnego blura i odchudzania się hehe :) A i bardzo podoba mi się to pierwsze zdjęcie !

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne zdjęcia. Tak to jest z tym photoshopem, a my sie nabieramy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Retusz robi wrażenie, ale po co zmieniać tak ładną dziewczynę? Świetne makijaże wykonałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Makijaż bardzo mi się podoba, o PS wiele się mówi, mi osobiście bardziej odpowiada naturalny efekt, " przed " - to po obróbce aż bije po oczach, a i modelkę zmieniło zupełnie, ech... a potem mamy kompleksy :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 kosmetologia-naturalnie.pl