[67.] Mały-Wielki sukces + Demonologia.

Witam!
Na początku chciałabym pokazać Wam zdjęcia z sesji, w której udział brała Aganova- fryzjerka, z którą współpracuję! Tym razem Aganova nie tylko pokazała swoje umiejętności w tworzeniu kunsztownych fryzur, ale zapozowała do odważnych zdjęć, których motywem przewodnim miał być demon! Miałam przyjemność malować ją do tej sesji:
Portfolia Aganova:
Jako modelka: >>TU<<
Jako fryzjerka: >>TU<<
Fotografował: >>TU<<

A przy okazji chciałabym się pochwalić, że... Udało mi się wygrać konkurs "Makijaż karnawałowy na przełomie lat 1920/30" w kategorii "Początkująca wizażystka"!
Link do bloga Marzeny Bartosz, która organizowała konkurs >>TU<< -znajdziecie tam wszystkie prace konkursowe.

Mój makijaż:
Więcej zdjęć mojej pracy: >>TU<<

Przyznam, że jestem w ciężkim szoku, nie spodziewałam się wygranej, bo:
1. Tuż przed zrobieniem tego makijażu, robiłam inny i... facet powiedział mi, że kijowo wygląda. Najpierw był krzyk, wielki foch i rzucenie pędzlami, teksty w stylu "bo ja nic nie umiem a Ty mnie w niczym nie wspierasz" i ostentacyjne zamknięcie się w pokoju, żeby w spokoju piłować paznokcie... Dzieciniada, wiem :) Ale jak już ochłonęłam i stwierdziłam, że przecież TŻ ma rację, wzięłam się za malowanie od nowa, troszkę na czuja i... poszło! :)
2. Zapomniałam wytuszować rzęsy w tym makijażu! Kompletnie! Nigdy mi się to nie zdarza... Zorientowałam się dopiero podczas oglądania zdjęć na komputerze, gdy miałam już zmyty makijaż z twarzy. Stwierdziłam "może to na szczęście"- chyba tak :).


Pozdrawiam serdecznie!
A w głośnikach islandzka historia: >>LINK<<

5 komentarzy:

 1. Gratuluję wygranej! Piękny makijaż i stylizacja! Co do rzęs - ja często zapominam o ich pomalowaniu jak wychodzę z domu :D Albo zapominam o bazie pod cienie :D
  Fajna sesja z demonem, ale czepię się jednej rzeczy. Chodzi mi o te koturny. Mi się wydaje, że bardziej pasowałyby wysokie, czarne szpilki, byłoby mega! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje! przepiękny makijaż i zdjęcia! widać nerwy na TŻta pomogły, bo się zmobilizowałaś i wykonałaś kawał świetnej roboty! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wygranej, stworzyłaś cudny makijaż!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wygranej :) a Agusię znam, miałam okazję z nią współpracować na sesji :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 kosmetologia-naturalnie.pl