[16.] Krwista sesja z foto13 i mały "coming soon" ;)

W końcu wczoraj mogłam poszaleć- umówiłam się z Pawłem "foto13" na studyjne szaleństwa. Tym razem miało być normalnie, bez abstrakcyjnych wizji, dziewczęco.

Z Pawłem współpracowałam niejednokrotnie, za każdym razem gdy odwiedzam jego studio czeka na mnie mały stos słodyczy. Jedząc, słyszę od Pawła, że schudłam (hahaha!).

W trakcie sesji egzaminacyjnej, gdy miałam przerwę od malowania, znajoma modelka- Marysia- poprosiła mnie o wykonanie makijażu dla siebie i znajomej, była umówiona na sesję z Pawłem. Jak mogłam odmówić? Przyjęłam modelki u siebie na mieszkaniu, pomalowałam, jednak nie uczestniczyłam fizycznie w przebiegu sesji :( Niestety, nie mogłam zajmować swojego czasu pasją- ważniejsza była biochemia, farmakologia etc etc. Dobrze, że już z tym koniec, że w końcu nadeszły wakacje!!!!

Efekty:
Długowłosa Marysia-  naszą wcześniejszą wspólną sesję możecie zobaczyć >>TU<<
Nowicjuszka- sesja z Pawłem i Marysią to był jej debiut :)

Dziewczyny zaopatrzyły się w sztuczną krew, tym razem nie używałam barszczu. Jednak okazało się, że sztuczna krew szczypała im skórę i podrażniła dziewczyny. Zostanę przy koncentracie ;) (o czym mowa? >>TU<<)


Foto: Paweł Adamczyk

A z wczorajszej sesji dostałam już kilka zdjęć. Dodam jedno- oczekujcie więcej!!! :D


Zgadnijcie, kto-niechcący- rozlał mleko ;)

Pozdrawiam =*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 kosmetologia-naturalnie.pl