[7.] Filmik zachęcający do udziału w Miss Polka 2013

Dzień dobry!!!
Już jest film promujący wybory Miss Polka 2013!!! Możecie obejrzeć go tutaj: LINK
Makijażem prezenterki, Natalii Jesionowskiej, zajmowałam się ja.  P. Natalia jest aktorką Teatru Śląskiego, więcej o o niej możecie przeczytać tutaj: LINK
Praca na planie filmowym była dla mnie bardzo ekscytującym doświadczeniem. Różni się ona bardzo od typowych sesji zdjęciowych- przede wszystkim na planie musi panować absolutna cisza. Zarówno aktorka jak i kamerzysta stali przez cały czas nagrania w jednym miejscu, przy sesjach zdjęciowych modelki mają okazję wykazać się dynamiką i ekspresją w ruchach a fotografowie niejednokrotnie podchodzą bliżej lub dalej, zmieniają kąt patrzenia na modelkę. Nie zdawałam sobie sprawy, jak ciężko jest mówić do kamery! P. Natalia jest profesjonalistką, więc ta praca poszła jej gładko. Jednak zanim nawiązaliśmy z nią współpracę, nagrywaliśmy ten film z zeszłoroczną zwyciężczynią Miss Polka 2012- Klaudią Zakrzewską. Tamto nagranie trwało ponad 4h. Jednak nie nudziłam się- w przerwach między ujęciami podbiegałam do Klaudii, by poprawić jej make-up, szczególnie usta, chociaż starała się nie zjadać błyszczyka ;) Szczególnie dobry kontakt złapałam z asystentką w studiu- Lilianną. Po jakimś czasie siedziałyśmy za kulisami studia, gdzie mogłyśmy swobodnie gawędzić na temat urody Bohuna z "Ogniem i Mieczem" ;)


Tutaj już backstage z ponownego nagrania z Natalią Jesionowską jako prezenterką. Tym razem nie było Lilianny, więc zajęłam się nauką- widać na pierwszym planie książkę Kompendium Farmakologii. Książka wzbudzała zainteresowanie ze strony zgromadzonych przy nagraniu. Niejednokrotnie usłyszałam pytanie: "Po co Ci na kosmetologii farmakologia?!" - sama się nad tym zastanawiam... Jednak tytuł kosmetologa zobowiązuje do posiadania szerokiej wiedzy, nie tylko z zakresu kosmetyków i dermokosmetyków. Tym właśnie różni się 5 lat studiów od 2-letniej szkółki tudzież kursu. Takie przedmioty jak farmakologia dają mi możliwość, by w przyszłości być rzetelnym, wiarygodnym i godnym polecenia kosmetologiem.

Zresztą, nie tylko farmakologia budziła zainteresowanie. Podczas rozmowy z Marcinem Ziółkiem- organizatorem wyborów, padło hasło "przedmiot estetyka". Zapytał, czego się uczę na tym przedmiocie? Odpowiedziałam, że o kosmetykach na przestrzeni wieków i kultur.
- "Czyli uczysz się, jak malował się faraon?"
- "Tak, malował się inaczej niż poddani i to było niezwykle ważne na ówczesne czasy."
- "Mumifikować też się uczysz?"
- "Jakieś tam wzmianki, podstawy. Kto wie, co może mi się w życiu przydać!"
- "No tak, jak przyjdzie do Ciebie jakaś starsza klientka, to zapytasz- przyszła Pani na makijaż, czy od razu mumifikujemy?" - hahahaha!

Nagranie minęło sprawnie- po ok. 2 h byłam wolna. Jednak nie wyszłam z tego nagrania bez nowych doświadczeń- została mi polecona książką "Sekret" opisująca pozytywne nastawienie do świata, jak żyć, by osiągnąć sukces. Zaciekawiona recenzją, wpisuję tytuł na listę książek, które zamierzam przeczytać w wakacje!

A teraz wracam do pracy i biegnę zrobić mojej stałej pacjentce- babci ;)- hennę na brwi. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 kosmetologia-naturalnie.pl