[12.] Pierwsza część zdjęć z sesji z Farbką :)

Witam serdecznie!

Ostatnio troszkę zaniedbałam pisanie nowych postów oraz czytanie Waszych blogów... Bardzo przepraszam, kajam się! Brak czasu jest spowodowany nadmiarem obowiązków na uczelni a przede wszystkim z moich dwóch ukochanych przedmiotów- farmakologii i biochemii...

Zeszły tydzień był bardzo obfitujący w sesje i makijaże. Czekam na efekty sesji :) W końcu otrzymałam pierwszą partię zdjęć od Farbki! Zapraszam do oglądania:W następnej części Farbkowych zdjęć będzie moja ulubiona Biaan!

Do powyższego makijażu oczu wykorzystałam tylko dwa cienie- ciemnobrązowy i miętowy. Ciemnobrązowy nałożyłam w zewnętrznym i wewnętrznej części oka a miętą zrobiłam prześwit po środku.

Sesja odbyła się u mnie na mieszkaniu i jak widać, był to strzał w dziesiątkę. Warto było umyć podłogę przed sesją, wyczyścić lustro i poprawić firanki :P Modelka i fotografka skorzystały również z mojej szafy wygrzebując granatową marynarkę i białą, zwiewną koszulę.

Uwielbiam mocne i dziwne makijaże, abstrakcyjne i surrealistyczne sesje. Te zdjęcia są dla mnie przyjemną odskocznią- są delikatne, nostalgiczne, melancholijne. Ukazują piękno pozującej dziewczyny a przy tym wcale nie są nudne. Od czasu do czasu pewnie będę wracać do tego typu "normalnych", delikatnych sesji ;)

Pozdrawiam!!

Fotografka: LINK
Modelka: LINK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 kosmetologia-naturalnie.pl