[4.] "Jaszczureczka" i stylizacja na szalone lata 80`

Witam! Dziś zaprezentuję kolejne nowości, sesja sprzed 2 tygodni :)
Z racji tego, że przez dłuższy czas miałam zastój od sesji, wróciłam  do wizażowania ze zdwojoną siłą i 10 000 pomysłami na minutę. Nawiązałam współpracę z Martyną, która akurat była w trakcie przygotowywania filmiku złożonego z różnych kadrów i ujęć. Martyna chciała na filmie pokazać młodość, świeżość, radość. Zdjęcia robiła przez całe dwa weekendy, była umówiona z kilkoma modelkami. Mnie przypadły 3 modelki do wymalowania, cały jeden dzień w pracy :) Na razie pokażę Wam efekty sesji, filmik dodam, gdy będzie ukończony.
Spakowałam kosmetyki, koniecznie notatki z biochemii powędrowały do torebki, żebym czasem nie nudziła się podczas zdjęć. Wsiadłam w pociąg i pojechałam pozwiedzać Śląsk zza szyby przedziału ;)
Na dworcu od razu spotkałam pierwszą modelkę- Marysię. Od razu przypadło mi do gustu jej ciepłe usposobienie- szybko znalazłyśmy wspólny język, podczas wykonywania wizażu nie było drętwo. Marysia ma piękne rysy twarzy, a przede wszystkim onieśmieliły mnie jej zmysłowe usta! Mam nadzieję, że malowałam je nie po raz ostatni!!! Kolejnym atutem Modelki była kaskada gęstych, kręconych włosów sięgających aż do pasa! Zresztą- Marysia była kiedyś modelką agencji Hook, co wyraża wiele "samo przez się".
Przystąpiłam do wykonywania makijażu- oczywistym było, że usta Modelki będą grały pierwsze skrzypce. Postanowiłam zrobić jej gradientowe usta, których wykonywanie wielokrotnie ćwiczyłam na sobie, a nie miałam okazji pomalować tak modelki. Spragniona wiosny oraz żywych kolorów zdecydowałam się na gradient od szafiru, przez odcienie zieleni do złota. Spodobała mi się ta kombinacja kolorów, postanowiłam celowo zrobić makijaż oczu w tej samej tonacji. Już w trakcie malowania Marysi przyszła mi do głowy myśl, że wygląda jak Jaszczura (w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;)). Wykończeniem stylizacji były fioletowe paznokcie i fioletowy komplet biżuterii (własność Modelki).
Tym razem nie asystowałam przy robieniu zdjęć- musiałam nauczyć się na kolokwium z biochemii, dlatego pozostałam w pokoju w którym był wykonywany makijaż i w oczekiwaniu na kolejną modelkę, zgłębiałam się w odmętach koenzymów, aminokwasów i cykli biochemicznych. Nic porywającego, niestety.
A oto efekty sesji:


Ma genialną mimikę, prawda? Uwielbiam takie Modelki, które potrafią pokazać emocje!!!

W oczekiwaniu na drugą modelkę zdążyłam pochłonąć paczkę ciastek... Uh, kto zostawia słodkości przy mnie? Ale żeby nie było, kolejnego opakowania nie tknęłam, ponieważ pojawiła się druga Modelka- Sensh. Od razu gdy weszła, dało się poczuć, że jest zakręcona, jak jej fryzura ;) W dodatku było w niej coś tak szalonego, ekstrawaganckiego, że postanowiłam podkreślić jej niespokojną naturę poprzez mocny make-up. Zaczęłam od oczu, również poszłam w zielenie, ale tym razem wykonałam klasyczne smoky eyes. Mocno podkreśliłam kości jarzmowe, zaczęłam zastanawiać się nad ustami. Ten makijaż musiał grzeszyć kolorami! Rzuciłam do ekipy pytanie: "A może by tak zrobić jej soczyście różowe usta?" - "A rób, co chcesz!"- usłyszałam w odpowiedzi ;) Tym sposobem Sensh coraz bardziej przypominała osobę wyciągniętą prosto z lat 80` ;) Zaróżowiłam jej delikatnie policzki, dałam opaskę z kwiatkiem i odesłałam do Martyny. "Z tą szminką miałaś genialny pomysł."- usłyszałam komplement. I było mi niesłychanie miło!
Sensh mimo, że jest początkująca, na sesji spisała się doskonale! Obym miała więcej takich modelek!!!
Efekty:Modelki były rewelacyjne, ale właściwie żadna sesja nie przebiega bezusterkowo. Okazało się, że trzecia modelka nie raczy się zjawić.

Dziękuję wspaniałej ekipie za współpracę! Z Martyną  spotykamy się znów 14.04 i będziemy tworzyć kolejne, ciekawe projekty. Linki do portfolio:
Martyna: http://www.maxmodels.pl/fotograf-26em.html
Marysia: http://www.maxmodels.pl/modelka-marysia.html
Sensh: http://www.maxmodels.pl/modelka-sensh.html
I taka kochana, czerwonowłosa asystentka: http://www.maxmodels.pl/fotograf-26em/portret-zdjecie-3237032.html :D

A z okazji nadchodzących Świąt chciałabym złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia! Przede wszystkim wiosny, kolorów, szczęścia i radości!!!!

Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 kosmetologia-naturalnie.pl